1 сесія 7 скликання

CЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П Р О Т О К О Л

Першої сесії                                                                                VII скликання

від 30 грудня 2016 року

Приміщення будинку культури с.Семенівка

Усього обрано депутатів                22

Присутніх на сесії  депутатів         21    /список додається/

Запрошених   на сесію                      6 чол. /список додається/

Першу сесію сільської ради відкрила голова Семенівської сільської  територіальної виборчої комісії Кузьміна Галина Іванівна

1.СЛУХАЛИ : Інформацію голови Семенівської сільської територіальної  виборчої комісії про початок повноважень депутатів Семенівської сільської  ради та про початок повноважень  Семенівського сільського голови .

Доповідач:  голова сільської територіальної виборчої комісії Кузьміна  Галина Іванівна

Комісія визнала: вибори вважати такими ,що відбулися .

На цьому мої повноваження вичерпані, дозвольте мені для продовження сесії передати слово Семенюк Наталії Володимирівні. Дякую всім присутнім.

ВИСТУПИЛА: Семенюк Н.В. – сільський голова.

Шановні жителі Семенівської об’єднаної територіальної громади!

Я хочу висловити свою щиру вдячність Вам, дорогі земляки, за Вашу підтримку і довіру мені, як сільському голові . Для мене Ваш вибір, Ваша довіра це, в першу чергу, - висока особиста відповідальність за долю кожного села громади, перспективи їх розвитку в цей надзвичайно складний для країни час. Маю  щире людське бажанням: конкретними справами крок за кроком змінювати наше життя на краще.. А для того, щоб це сталося, потрібна щоденна кропітка і спільна праця всіх нас: сільського голови, новообраних депутатів, виконавчого комітету та громадськості . Шановні колеги депутати, вітаю Вас із обранням, я хочу сказати, що політичні переконання кожного не мають завадити усім нам об’єднатися навколо розв’язання важливих проблем  Семенівської об’єднаної територіальної громади та її жителів.

1.ВИРІШИЛИ : Інформацію голови сільської територіальної  виборчої комісії  прийняти до відома.

Рішення № 1 та № 2 додаються.

Першу сесію веде сільський голова Семенюк Наталія Володимирівна

2. СЛУХАЛИ : Про обрання секретаріату сесії

Пропозицію внесла  Мосійчук Надія Іванівна - депутат виборчого округу №3

2.ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат сесії  у складі трьох депутатів:

Панасюка Сергія Павловича -  депутата виборчого округу № 22

Гуменюк Наталії Євгенівни  -  депутата виборчого округу № 20

Людвіга Олександра Васильовича - депутата виборчого округу № 10

3. СЛУХАЛИ : Про обрання лічильної комісії

Пропозицію внесла  Мосійчук Надія Іванівна - депутат виборчого округу №3

3.ВИРІШИЛИ: Обрати лічильну комісію у складі трьох   депутатів:

Голова комісії:        Андрійчук  Ігор Анатолійович - депутат виборчого округу № 2;

Секретар комісії:    Дячук Валентин  Олександрович - депутат виборчого округу № 18;

Член комісії:            Богуславська Ольга Олексіївна - депутат виборчого округу № 11;

4. СЛУХАЛИ : Про порядок денний сесії

Доповідає:  сільський голова  Семенюк Н.В.

Про обрання секретаря Семенівської сільської ради

4.ВИРІШИЛИ: Погодити порядок денний

5.СЛУХАЛИ: Про обрання секретаря Семенівської сільської ради

Доповідач: Н.В.Семенюк – сільський голова

Керуючись пп. 4 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» запропонувала обрати секретарем Гортовлюк Олену Михайлівну . Відповідно п.3 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  секретар сільської ради обирається відкритим або таємним голосуванням. Для цього потрібно  створити лічильну комісію .

ГОЛОСУВАЛИ : „ за” одноголосно.

СЛУХАЛИ   : Про обрання  лічильної комісії.

Депутат округу № 3 Мосійчук Н.І. вносить пропозицію обрати  членів лічильної  комісії в кількості трьох чоловік :

1.Андрійчук Ігор Анатолійович - депутат округу № 2,

2.Богуславська Ольга Олексіївна - депутат округу № 11,

3.Дячук Валентин Олександрович - депутат округу №.18

ГОЛОСУВАЛИ : „ за” одноголосно.

Для обрання голови, заступника та секретаря  лічильної комісії оголошується перерва

/Перерва/

СЛУХАЛИ:   Протокол №1 лічильної комісії про обрання голови лічильної комісії та  секретаря лічильної комісії.

ВИСТУПИВ:  Андрійчук І.А. – депутат сільської ради

На засіданні лічильної комісії  головою лічильної комісії обрано Андрійчука Ігоря Анатолійовича, заступником голови лічильної комісії Богуславську Ольгу Олексіївну, секретарем   лічильної комісії Дячука Валентина Олександровича.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  протокол №1 лічильної комісії.

/протокол додається / /проголосували одноголосно /.

/ Перерва для підрахунку голосів/

СЛУХАЛИ:   Протокол №2 лічильної комісії про результати таємного голосування  по виборах секретаря Семенівської  сільської ради.

5.ВИСТУПИВ:Андрійчук І.А..–депутат сільської ради про результати таємного голосування виборів секретаря Семенівської  сільської ради Гортовлюк Олени Михайлівни

Голосували  :  „ за ”  -  18

„ проти”  - 3

„утримався ” - 0

„не брали участь у голосуванні – 0

/протокол лічильної комісії №2 додається/

5.ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання (рішення № 3 додається)

Шановні депутати, всі питання, внесені на розгляд першої сесії сільської ради, розглянуті. Дякую всім за участь у роботі сесії.                    Перша  сесія сільської ради  оголошується закритою.

/Державний Гімн України/

Сільський голова:                                Н.В.Семенюк