Бердичівський міський центр зайнятості влаштував виїзну акцію в Семенівську сільську раду

Державна служба зайнятості виступає однією з провідних структур у сфері соціального захисту населення. Тому, з метою наближення соціальних послуг до клієнтів, Бердичівським МЦЗ було організовано і виїзні акції до Семенівської сільської ради. Інформацію про це у групі «Бердичівський міський центр зайнятості» в соціальній мережі «Фейсбук» розмістила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Громова.

19 липня 2017 року представники центру зайнятості на чолі з директором Ковалем М.М. взяли участь у роботі виконавчого комітету Семенівської територіальної громади. На засіданні були підведені підсумки виконання Програми зайнятості і бюджету громади за І півріччя 2017 року, наголошено проблеми, які залишаються невирішеними, обговорено шляхи їх вирішення.

Дуже жваво обговорювалось питання організації громадських робіт . Старости сіл Закутинці, Великі Низгірці та Красівка проінформували присутніх про проведену роботу із залученням безробітних до громадських робіт і висловили побажання продовжувати організацію громадських робіт в межах співфінансування.

Директор Іванковецької загальноосвітньої школи Солом’яна Лариса Іванівна подякувала за проведену службою зайнятості профорієнтаційну роботу в школі і запросила спеціалістів Бердичівського центру зайнятості у вересні попрацювати в даному напрямку з учнями 9-х класів по питанню формування професійних інтересів молодих людей, надання докладної інформації про професії, формування адекватного уявлення учнів про світ професій, допомоги у професійному самовизначенні учнів.Підсумком зустрічі було рішення, спільно прийняте присутніми, про подальшу співпрацю служби зайнятості і територіальної громади, так як тільки спільні зусилля будуть результативними у вирішенні питань соціальної захищеності громадян.