До Дня працівників освіти

З нагоди Дня працівників освіти  Семенівський сільський голова Наталія Семенюк, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Людмила Колесник та голова профспілки Алла Маковська привітали колективи загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів зі святом. Побажали продуктивної професійної діяльності та вдячних учнів. Вручили шкільним колективам телевізори, колективам дитячих садків – магнітно-маркерні дошки. Напередодні свята всім педагогічним працівникам виплачено премію. На додачу освітяни отримали солодкі подарунки від профспілкової організації.

Окремий подарунок – телевізор – вручено вчителю початкових класів Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сич Галині Михайлівні, яка отримала диплом Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти за участь у педагогічній виставці «Освіта Житомирщини – 2017».