Молодь гуртується і активізується

Недаремно відбулася участь нашої талановитої та активної молоді влітку на Молодіжному Форумі, який проходив з ініціативи Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування у Городницькій ОТГ.

Вже не вперше його учасники гуртуються та проявляють активність задля покращення життя у громаді.

Так, 15 вересня, саме за пропозицією лідера Максима Ваколюка, учня Іванковецької ЗОШ, було організовано і проведено прибирання території села Іванківці. Добру справу підтримали працівники Центру надання соціальних послуг і разом з фахівцем з соціальної роботи Мисик Оксаною Іванівною справно почистили зупинку та прилеглу до неї територію.

Саме так розпочинає свою діяльність Молодіжний центр, який буде базуватися у приміщенні Арт-простору.

Велика вдячність всім, хто підтримує починання у Семенівській громаді - однодумцям, керівникам та партнерам!