Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

РІШЕННЯ

Дев’ята сесія                                                                               VΙΙ скликання

від  12 жовтня 2017 року                                                                 №  231

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 13, 19, 25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви  громадян, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати   громадянину   Шелепі  Дмитру  Михайловичу  дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтовною площею 0,32  га.  у власність для  ведення особисто селянського  господарства   із земель житлової та громадської   забудови за адресою  с.Красівка  вул.Незалежності.

2. Надати  громадянину  Кравчуку  Володимиру  Степановичу  дозвіл  нарозроблення  проекту  землеустрою    щодо  відведення  земельної  ділянки  орієнтовною  площею  0,45 га.  у  власність  для  ведення  особистого селянського  господарства  із  земель  житлової  та  громадської  забудови  за  адресою  с.Сингаївка  вул. Лесі  Українки.

3. Надати громадянину Кільчинському  Олександру  Володимировичу дозвіл  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  орієнтовною  площею  0,70 га.  у  власність  для  ведення  особистого селянського  господарства  із  земель  житлової  та  громадської  забудови  за адресою  с.Дубівка вул.Героїв України.

4. Надати  громадянці  Пеньківській  Валентині  Миколаївні  дозвіл  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельноїділянки  орієнтовною  площею  0,80 га  у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  із  земель  житлової  та  громадської  забудови  за  адресою  с.Дубівка вул.Героїв України.

5.Надати   громадянину  Шитікову  Петру  Олексійовичу   дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтованою площею 0,34 га    у власність  в  тому  числі 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  і  0,19 га  для  ведення  особистого  селянського  господарства  із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Семенівка  вул. Садова, буд.____ ,    пров.Шевченківський.

6. Надати   громадянці   Ліпінської Наталії Василівни    дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтованою площею 0,40  га    у власність із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Хажин   вул.. Вишнева,61  в тому  числі:

- 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

- 0,15  га для ведення особисто  селянського  господарства.

7. Надати   громадянці   Левчук Валентині Олександрівні    дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтованою площею 0,25  га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  у власність із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Терехове  вул..Джона Конрада,20.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк