Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                 VΙΙ скликання

від       ___________  2018 року                                                                 №

Про надання  дозволу на розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення         земельних ділянок громадянам

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 22, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви  громадян, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати  громадянці  Кравчук Галині Павлівні   дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2100  га. для ведення особистого  селянського  господарства із земель житлової та громадської   забудови за адресою: с. Великі Низгірці  вул.Зеленюків.

2.Надати громадянці  Пенській  Інні  Радиславівні дозвіл на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  із земель житлової та громадської   забудови   за адресою:   с. Терехове  вул.Світла,26.

3.Надати громадянці  Гуцуляк Наталії Юріївні  дозвіл на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2200  га. для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  із земель житлової та громадської   забудови   за адресою:   с. Великі Низгірці вул. Зеленюків,28.

4.Надати громадянці  Слободянюк Людмилі Михайлівні   дозвіл на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,4500  га. для ведення особистого селянського господарства   із земель житлової та громадської   забудови   за адресою:            с. Кикишівка вул. Стадіонна.

5. Надати  громадянам  Тонкевичу Владиславу Войтовичу, Тунькевич Лідії Романівні  дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки  , що посвідчує спільну (сумісну) власність    орієнтовною   площею  0,3700 га. для ведення особистого селянського господарства   із земель житлової та громадської   забудови  за адресою: с. Хажин вул. Братів Цілінських.

5.1 Вважати таким, що втратило чинність  рішення восьмої сесії Хажинської сільської ради  від 23.05.2016 року №92-8/2016 «Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок ».

6.Надати громадянину  Іващуку Андрію Миколайовичу  дозвіл на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність  орієнтовною площею 0,4000  га. для  ведення особистого селянського господарства  із земель житлової та громадської   забудови   за адресою:              с. Семенівка вул. Героїв Майдану.

7.Надати громадянці  Бородій Світлані Павлівні   дозвіл на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,3500  га. для ведення особистого селянського господарства   із земель житлової та громадської   забудови   за адресою:            с. Дубівка вул. Героїв України.

8. Надати громадянці  Куліш Людмилі Станіславівні  дозвіл на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2800  га. для ведення особистого селянського господарства     із земель житлової та громадської   забудови   за адресою:   с.Великі Низгірці вул.Корольова.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк