Про перейменування назв вулиць в селі Красівка Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області

семенівська сільська рада

Бердичівського району

VII скликання

Подпись: VII скликанняПРОЕКТ      РІШЕННЯ

Восьма сесія

від 08 вересня 2017 року                                                                №

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України  «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», наказу Міністерства юстиції України від 6 липня 2012р. №1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», пунктом 41 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи результати громадських обговорень, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати вулицю села Красівка  Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області  без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд:

Стара назва

Старе місце розташування

Нова назва

Нове місце розташування

вулиця

Карла Маркса

Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Красівка

Польова

Житомирська обл., Бердичівський р-н,  с. Красівка

2. Забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації, дошках оголошень села, на офіційному сайті ради.                                                                                                                            3. Доручити секретарю сільської ради  Гортовлюк Олені Михайлівні та в.о. старости Апатову Ігорю Адольфовичу повідомити всіх суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності дані адреси, та зобов’язати  застосовувати нову назву вулиці.                                                                                                                                             4. Запропонувати Державному підприємству «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України внести відповідні зміни до реєстрів Міністерства юстиції України.                                                                                                                                                5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

Сільський голова                                                      Н.В. Семенюк