Про підготовку установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017 -2018 рр. на території Семенівської сільської ради

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від 17 серпня 2017року                                                                 ___

Про підготовку установ та організацій

до роботи в осінньо-зимовий  період 2017 -2018 рр.

на території Семенівської сільської ради

Відповідно до ст. 32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Семенюк Н.В, керівників установ та організацій, які знаходяться на території сільської ради про підготовку установ та організацій населених пунктів в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр.

виконком сільської ради

ВИРІШИВ

1. Затвердити план заходів з підготовки установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018рр. на території Семенівської сільської ради ( заходи до рішення додаються).
  2. Керівникам установ та організацій, які знаходяться на території  сільської ради     забезпечити чітке дотримання намічених планом заходів, згідно з вказаними строками.
  3. Керівникам установ та організацій активізувати  роботу щодо участі у заходах по зменшенню витрат електроенергії  та економії газу в межах сільської ради.
  4. Покласти персональну відповідальність на керівників установ та організацій ради на безумовне здійснення комплексу заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.
  5. Про хід виконання  даного рішення інформувати виконавчий комітет сільської ради до 19.10.2017 року.
  6. Контроль за виконання даного  рішення  лишаю за собою.

Сільський голова                           Н.В.Семенюк

до рішення виконавчого комітету

від 17.08.2017року №

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки установ та організацій до роботи

в осінньо-зимовий період  2017-2018 рр. на території

Хто відповідальний

Фото без описуТермін виконання

1

Керівникам установ та організацій , які знаходяться на території сільської ради  додержуватись режиму енергозбереження та

вжити заходів з метою забезпечення  утеплення приміщень для безперебійної роботи в осінньо-зимовий період.

Керівники  закладів культури.бібліотек,в.о.

старост,завідувач господарством Шеретун М.М.

2

Установам та організаціям, незалежно від форм власності, що розташовані на території Семенівської сільської ради, постійно дбати про економне витрачання електроенергії,газу

Керівники установ та

організацій

постійно

3

Баценюк О.С,. заступник

сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів влади

виконуюча обов᾽язки начальника фінансового відділу

01.09.2017р

4

Керівникам бюджетних установ вжити невідкладних заходів по усуненню недоліків

в питаннях готовності до опалювального сезону 2017-2018р.р.

Керівники установ та організацій

11.10.2017р

Секретар сільської ради                                    О.М.Гортовлюк                   .

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про підготовку установ та організацій

до роботи в осінньо-зимовий  період 2017 -2018 рр.

на території Семенівської сільської ради

виконком сільської ради

ВИРІШИВ

6. Контроль за виконання даного  рішення  лишаю за собою.

Сільський голова                           Н.В.Семенюк

до рішення виконавчого комітету

від 17.08.2017року №

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки установ та організацій до роботи

в осінньо-зимовий період  2017-2018 рр. на території

Хто відповідальний

Фото без описуТермін виконання

1

Керівники  закладів культури.бібліотек,в.о.

старост,завідувач господарством Шеретун М.М.

2

Керівники установ та

організацій

постійно

3

Баценюк О.С,. заступник

сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів влади

виконуюча обов᾽язки начальника фінансового відділу

01.09.2017р

4

Керівникам бюджетних установ вжити невідкладних заходів по усуненню недоліків

в питаннях готовності до опалювального сезону 2017-2018р.р.

Керівники установ та організацій

11.10.2017р