Про погодження заяв про наміри

ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я

від        травня 2018 року                                                             №

Про погодження

заяв про наміри

Відповідно до вимог ст. 31, 33, 42, 59, 73  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись ДБН А.2.2.-1-2003 “Проектування. Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє  середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд” та розглянувши подані заяви про наміри Філії УМГ                             « КИЇВТРАНСГАЗ » ПАТ « УКРТРАНСГАЗ », виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

Погодити заяву про наміри Філії УМГ « КИЇВТРАНСГАЗ » ПАТ                     « УКРТРАНСГАЗ » щодо технічного переоснащення ГПА ГТК -10 ст.№ 3-4 шляхом заміни апарату повітряного охолодження масла, що розміщене за адресую: Комплекс будівель та споруд № 4, Семенівська сільська рада (Іванковецька с.р.), Бердичівського району, Житомирської області.

Погодити заяву про наміри Філії УМГ « КИЇВТРАНСГАЗ » ПАТ                     « УКРТРАНСГАЗ »  щодо технічного переоснащення ГПА ГТК -10 ст.№ 3-4 шляхом заміни регенератора компресорної станції, що розміщене за адресою: Комплекс будівель та споруд № 4, Семенівська сільська рада (Іванковецька с.р.), Бердичівського району, Житомирської області.

3. Надати право підпису, щодо погодження заяв про наміри ПАТ                 « УКРТРАНСГАЗ » УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», сільському голові Семенюк Наталії Володимирівні.

4. Філії УМГ « КИЇВТРАНСГАЗ » ПАТ « УКРТРАНСГАЗ » при розробленні матеріалів ОВНС забезпечити врахування громадських інтересів відповідно до вимог чинного законодавства .

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                              Н.В. Семенюк