Про припинення права користування земельними ділянками громадянами

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Восьма сесія                                                                        VΙΙ скликання

від     08   вересня 2017року                                                           №  217

Про припинення права користування

земельними  ділянками громадянами

Керуючись статтями 12, 140  , 141, 142    „Земельного кодексу України”,  п. 34  ст.26   та  ст. 33 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи заяви  громадян  , сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою  Мерзлікіній  Ніні  Лаврівні  орієнтовною  площею  0,10 га для ведення  особистого селянського господарства яка  знаходиться за адресою  село  Семенівка  вул. Рад  та перевести земельну ділянку до земель  фонду сільської ради.

2.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою  Умнову Василю Васильовичу орієнтовною  площею  0,62 га.  для ведення  особистого селянського господарства яка  знаходиться за адресою  село Нова Олександрівка вул.Садова та перевести земельну ділянку до земель  фонду сільської ради.

3.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою  Іващенко Інною Олексіївною орієнтовною  площею  0,075 га. для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд, яка  знаходиться за адресою  село  Семенівка  вул. Каштанова, 10А та перевести земельну ділянку до земель  фонду сільської ради.

4.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою  Цаплюку Миколі Єфремовичу  орієнтовною  площею  0,35 га.  для ведення  особистого селянського господарства яка  знаходиться за адресою  село Терехове  вул. Джозефа Конрада та перевести земельну ділянку до земель  фонду сільської ради.

5. Спеціалістам із земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради .

Сільський голова:                                             Н.В.Семенюк