Про припинення права користування земельними ділянками громадянами

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

VΙΙ скликання

Дев’ята сесія від 12 жовтня 2017 року                                                                №

Про припинення права користування земельними  ділянками громадянами

Керуючись статтями 12, 140  , 141,142    „Земельного кодексу України”,  п. 34  ст.26   та  ст. 33 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи заяви  громадян  ,

сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою  Загоруйко  Марії  Михайлівні     площею  0,35 га  в  тому  числі  0,25 га  для будівництва  та   обслуговування   житлового  будинку  та  господарських  будівель  і  споруд    та  0,10 га  для ведення  особистого селянського господарства яка  знаходиться за адресою  с.Кикишівка  вул.Осіння,34 кв.2  та перевести земельну ділянку до земель  фонду сільської ради.

2. Спеціалістам з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради .

Сільський голова:                                             Н.В.Семенюк