A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про Програму розвитку Бердичівської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Семенівської сільської ради на 2017 - 2020 роки

Україна

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

Сьома сесія                                                                          VΙΙ скликання

 

 від  20 червня 2017 року                                                                     №  149

                                                    

Про Програму розвитку Бердичівської ОДПІ Головного

управління Державної фіскальної служби

у Житомирській області, щодо функціонування сервісного центру

обслуговування платників податків Семенівської сільської ради

на 2017 - 2020 роки

 

Відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Семенівської сільської ради  на 2017 - 2020 роки, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань  бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити  Програму розвитку Бердичівської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Семенівської сільської ради

на 2017 - 2020 роки, що додається.

 

2. Бердичівській ОДПІ  ГУ ДФС у Житомирській області щороку до 30 березня подавати до Семенівської сільської  ради інформацію про хід виконання заходів Програми розвитку Бердичівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Семенівської сільської ради за попередній рік.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                     Н.В. Семенюк

                                                                                

 

 

 

 

                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                          рішенням VІΙ сесії                   

                                                    Семенівської сільської ради

                                                                          від 20 червня 2017 року № 149

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма розвитку Бердичівської ОДПІ

Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Семенівської сільської ради

на 2017 - 2020 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

І. Мета Програми

Метою Програми розвитку Бердичівської ОДПІ щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2017-2020 роки  (далі – Програма) є виконання  забезпечення повноти обліку платників місцевих податків і зборів,  прозорості нарахування та своєчасності сплати коштів до бюджету Семенівської сільської ради для фінансування витрат, пов’язаних з розвитком об’єднаної територіальної громади.

        Програма розроблена з метою забезпечення виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203 - VІ “Про адміністративні послуги” щодо якісного надання адміністративних послуг, поліпшення обслуговування платників податків, функціонування автоматизованих робочих місць в центрі обслуговування платників, забезпечення створення комфортних умов для платників податків та на виконання вимог наказу Державної фіскальної служби України від 21.11.2014 № 318 “Про затвердження Бренд-буку” щодо впровадження загальної концепції та стандартів при оформленні центрів обслуговування платників, який надає майже весь перелік адміністративних і державних послуг для платників.

 

Очікувані результати:

 

 • розвиток економіки громади;
 • створення нових робочих місць;
 • збільшення випуску якісних конкурентноздатних товарів;
 • насичення товарних ринків;
 • створення сприятливого інвестиційного клімату;
 • створення умов для розвитку підприємництва;
 • налагодження партнерських стосунків з платниками податків;
 • впровадження стандартизованих та прозорих форм і методів обслуговування платників податків та зборів до сільського бюджету;
 • забезпечення прозорості та відкритості діяльності органу місцевого самоврядування та органів державної податкової служби;
 • забезпечення повноти та своєчасності надходження коштів до бюджету;
 • розширення бази оподаткування.

ІІ. Основні шляхи та напрями виконання Програми

        Інструментами виконання Програми є:

1. Функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Семенівської сільської ради (далі – ЦОП).

2. Придбання потужних серверів для безперебійної роботи ЦОП.

3. Придбання  комп’ютерної  та копіювальної техніки.

4. Придбання канцелярських товарів (офісного паперу, офісних книг, тонерів для заправки комп’ютерної техніки, поштових конвертів, поштових марок).

       Вжиття заходів щодо посилення контролю за повнотою сплати платежів до
сільського бюджету платниками податків шляхом проведення аналізу динаміки основних показників їх фінансово-господарської діяльності та виявлення чинників, які негативно впливають на стан розрахунків з бюджетом, пошук додаткових джерел надходження платежів до сільського бюджету.

    

       Впровадження організаційних заходів із забезпечення дієвого контролю за повнотою сплати платежів до сільського бюджету підприємствами, установами, організаціями, СГД, фізичними особами.

         Взаємодія з органами виконавчої влади з питань погашення заборгованості із заробітної плати та розрахунків з бюджетом по податку на доходи фізичних осіб, плати за землю.

         Проведення звірок з відділом Держкомзему у  Бердичівському районі  на предмет відповідності до даних державного земельного кадастру задекларованих площ земельних ділянок, що знаходяться у власності або користуванні. Продовження практики взаємодії з іншими контролюючими органами щодо повноти обліку фізичних осіб-платників плати за землю та своєчасності їх розрахунків з бюджетом.           

         Підготовка необхідних матеріалів та забезпечення участі представників Бердичівської ОДПІ  на засіданнях робочих груп з питань координації дій органів ДФС і Семенівської сільської ради по забезпеченню надходжень податків, зборів (обов'язкових платежів) до сільського бюджету у повному обсязі та зменшення податкового боргу по податкам та зборам до сільського бюджету. Використання всіх передбачених чинним законодавством важелів впливу до тих платників податків, які ухиляються або мінімізують їх сплату.

        Щомісячне надання  інформації стосовно проведеної роботи та її результатів в розрізі суб’єктів господарювання – боржників.

 

        Організація всебічного, із застосуванням засобів масової інформації, інформування та роз'яснення платникам податків та громадянам нових податкових норм в друкованих засобах масової інформації та на Веб-сторінці Бердичівської ОДПІ.

        Забезпечення інформування широкого кола платників податків про зміни в податковому законодавстві  на зустрічах з громадськістю, на ринках та інших місцях масового перебування людей з залученням всіх можливих ресурсів.

         Забезпечення належного проведення податкового всеобучу шляхом
організації семінарів, круглих столів, брифінгів за участю керівників та
бухгалтерських працівників підприємств, установ та організацій. Підготовка
відповідних методичних рекомендацій та інших видів друкованої продукції.

         Забезпечення належної роботи громадської приймальні для роз'яснення податкового законодавства, особистого прийому платників посадовими особами Бердичівської ОДПІ, вжиття заходів щодо своєчасного та якісного розгляду їх звернень.

         З метою підвищення податкової культури населення, виховання платників в дусі добровільної сплати податків, пропаганди та вивчення основ податкового законодавства молоддю, впровадження щорічного проведення в навчальних закладах місячників податкових знань, оглядів-конкурсів на кращий твір (реферат) з податкової тематики, вікторин, ділових ігор, інших заходів.

 

ІІІ. Ресурсне забезпечення та ймовірні шляхи виконання показників продуктивності  Програми

 

         Показниками ефективності програми є підвищення рівня якості послуг, що надаються платникам податків, зокрема створення комфортних умов та  максимальне спрощення процедури декларування та сплати податків.

         Показниками якості програми є розширення податкової бази за рахунок виведення доходів із тіньової економіки, руйнування схем ухилення від оподаткування, припинення діяльності суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності. Зазначені показники планується досягти за рахунок розширення переліку послуг, що надаються платникам податків у центрах обслуговування платників з урахуванням їх потреб та побажань.

Для виконання поставлених перед органами ДФС завдань, зокрема, щодо функціонування центру обслуговування платників для організації надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків, направлення електронної звітності контролюючим органам, фондам загальнообов'язкового державного страхування, відповідним органам державної влади через Інтернет, в зв’язку із перспективою розширення мережі ЦОП та здійснення заходів зі створення автоматизованої інформаційно-аналітичної системи Бердичівської ОДПІ, необхідне додаткове фінансування.

Обсяг бюджетних коштів на виконання Програми, а саме - на  придбання меблів, канцелярських товарів (офісного паперу, офісних книг, тонерів для заправки комп’ютерної техніки, поштових конвертів, поштових марок), комп'ютерної техніки та копіювальної техніки, включаючи комп'ютери, сервери, копіювальні апарати, принтери, блоки безперебійного живлення, матеріали та комплектуючі засоби обчислювальної техніки, визначається щороку, відповідно до бюджетного законодавства, виходячи з конкретних завдань та фінансових можливостей сільського бюджету.

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь