A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про Програму відзначення державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших заходів територіальної громади на 2017 -2020 роки

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сьома   сесія                                                             VIΙ скликання

 

від 20 червня 2017року                                                      № 147

 

Про Програму  відзначення державних свят, пам'ятних дат,

ювілеїв, урочистостей та забезпечення

проведення інших  заходів територіальної громади  на 2017 -2020 роки

 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист), сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити   Програму відзначення державних свят, пам'ятних дат,  ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших заходів територіальної громади, що додається.

 

2. Сільській раді, відповідно до своїх повноважень, здійснювати організаційне забезпечення виконання завдань затвердженої програми.

 

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

 

 

 

Сільський голова                                                    Н. В. Семенюк

 

                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                   рішенням VІΙ сесії                  

                                                Семенівської сільської ради

                                                                   від 20 червня 2017 року №147

 

 

 

Програма відзначення державних свят, пам’ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших  заходів територіальної громади на 2017-2020 роки

1.

Ініціатор розроблення програми

Семенівська сільська рада

 

 

2.

Розробник програми

Комісія сільської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист)

3.

Відповідальний виконавець програми

 

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради

4.

Мета

Об'єктивна оцінка внеску підприємства, організації, установи у розвиток та розбудову сільської ради. Проведення на належному рівні заходів з нагоди відзначення державних свят, пам’ятних дат, ювілеїв, урочистостей

5.

Термін реалізації програми

2017 -2020 роки

6.

Етапи виконання програми

2017-2020 роки

7.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Сільський бюджет та інші джерела надходжень  не заборонені чинним законодавством

 

  1. Обґрунтування необхідності Програми

 

Програма відзначення державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших  заходів територіальної громади на 2017-2020 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України.

Проведення заходів по відзначенню державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших  заходів  потребує систематизації таких заходів, виділення коштів з сільського бюджету та залучення коштів з інших джерел.

 

  1. Мета і завдання програми

 

Основою Програми  відзначення державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших  заходів на 2017 -2020 роки та її першочерговими завданнями є конкретна, об'єктивна оцінка внеску підприємства, організації, установи, незалежно від форм власності та організаційно-правової форми господарювання, громадської  організації, а також громадян в розвиток і розбудову об’єднаної територіальної громади, а також участь керівництва сільської ради в заходах, присвячених відзначенню державних свят, пам'ятних та визначних дат, культурно-мистецьких заходів в громаді з метою утвердження традицій українського народу та виховання патріотизму у громадян Семенівської сільської ради.

Метою Програми є:

1. Відзначення трудових колективів Семенівської сільської ради, а також громадян,  з урахуванням їх внеску у соціально-економічний розвиток громади з нагоди державних, професійних свят,  ювілейних дат, культурно-мистецьких заходів, фестивалів, концертів та оглядів.

2. Проведення на належному рівні заходів з нагоди відзначення в громаді державних, професійних свят, пам'ятних подій та ювілейних дат,  культурно-мистецьких заходів, фестивалів, концертів та оглядів.

 

  1. Шляхи реалізації Програми

 

Програмою передбачається:

- відзначення державних свят, визначних подій держави, які визначені актами Президента України, Кабінету Міністрів України,

- відзначення пам'ятних дат, урочистостей, культурно-мистецьких заходів;

-  відзначення ювілейних та святкових дат підприємств, установ, організацій та окремих осіб;

-  відзначення колективів підприємств, установ та організацій та окремих осіб за успіхи в роботі та особливі трудові заслуги;

- проведення заходів з вшанування пам'яті видатних людей Семенівської сільської ради;

-  організація та участь у проведенні обласних, регіональних та Всеукраїнських заходах;

-  замовлення друкованої та іншої продукції, яка презентує Семенівську сільську раду;

- замовлення випуску соціально значущої літератури місцевих авторів;

- організація перебування та зустрічі іноземних, урядових, обласних делегацій, представників влади вищого рівня (організація харчування, сувеніри, транспортні послуги);

- нагородження призами, цінними подарунками, виплата грошової винагороди;

- виготовлення пам'ятних знаків, сувенірів та інших відзнак;

- представницькі видатки;

- придбання канцтоварів  (записників, ручок, папок, запрошень);

- придбання вінків, корзин, квітів, бланків грамот, почесних грамот, подяк, привітальних листів, дипломів.

Підставою для здійснення заходів, передбачених Програмою, є відповідне подання.

Рішення про відзначення приймається головою Семенівської сільської ради.

 

IV. Фінансування Програми

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів сільського бюджету, в межах фінансових можливостей та інших джерел, що не суперечать діючому законодавству.

Щорічно в сільському бюджеті передбачаються видатки на фінансування заходів, пов'язаних з реалізацією положень Програми.

Кошти використовуються:

  • на виплату грошової винагороди;
  • на придбання призів, цінних подарунків, виготовлення пам'ятних знаків, пам'ятних посвідчень, сувенірів та інших відзнак;
  • на придбання вінків, корзин, квітів, дипломів;
  • організація поїздок делегацій сільської ради для участі в обласних, регіональних та Всеукраїнських заходах;
  • замовлення друкованої та іншої продукції, що презентує Семенівську сільську раду;
  •  замовлення випуску соціально значущої літератури сільських авторів;
  • організація перебування та зустрічі іноземних, урядових, обласних делегацій, представників влади вищого рівня (організація харчування, сувеніри, транспортні послуги).

 

 

 

V. Заходи щодо реалізації Програми

1. Відзначення державних свят, визначних подій держави, які визначені актами Президента України, Кабінету Міністрів України, у тому числі, із врученням грамот та Почесних грамот та Подяк Семенівської сільської ради.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради, голова сільської ради

Термін виконання: постійно.

2. Відзначення сільських свят та подій, які проводяться відповідно до розпоряджень сільського голови, із врученням грамот та Почесних грамот Семенівської сільської ради та виконавчого комітету, Подяк Семенівського сільського голови.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради, голова сільської ради

Термін виконання: постійно.

3. Відзначення ювілейних та святкових дат підприємств, установ, організацій та окремих осіб, із врученням грамот та  Почесних грамот Семенівської сільської ради та виконавчого комітету, Подяк Семенівського сільського голови.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради, голова сільської ради

Термін виконання: постійно.

4. Відзначення колективів підприємств, установ і організацій та окремих осіб за успіхи в роботі та особливі трудові заслуги, у тому числі, із врученням грамот та Почесних грамот Семенівської сільської ради та виконавчого комітету, Подяк Семенівського сільського голови.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради, голова сільської ради

Термін виконання: постійно.

5.  Відзначення професійних свят, які визначені актами Президента України, у тому числі, із врученням грамот та Почесних грамот Семенівської сільської ради та виконавчого комітету, Подяк Семенівського сільського голови.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради, голова сільської ради

Термін виконання: постійно.

 

6.  Організація  проведення офіційних  прийомів,  зустрічей  делегацій,      тощо, у тому числі, із врученням цінних подарунків, сувенірів.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради, голова сільської ради

Термін виконання: постійно.

 

7. Виготовлення друкованої продукції, придбання папок для грамот, рамок для подяк, вітальних адрес, конвертів, листівок, запрошень, оплата фотографічних послуг, оплата послуг із внесення тексту в грамоти, оплата за чекові книжки, оплата послуг банку з видачі готівки для виплати грошової винагороди нагородженим грамот та Почесними грамотами Семенівської сільської ради та виконавчого комітету.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради

Термін виконання: постійно.

 

8. Обслуговування урочистих заходів транспортними засобами та оплата прийому представників офіційних делегацій, витрати  яких здійснюються за рахунок приймаючої сторони.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради

Термін виконання: постійно.

 

9. Виготовлення бланків грамот та Почесних грамот Семенівської сільської ради та виконавчого комітету, Подяк Семенівського сільського голови згідно з описами, затвердженими в установленому порядку, для відзначення та заохочення підприємств, установ та організацій і окремих осіб.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради

Термін виконання: постійно.

 

10. Придбання цінних подарунків, сувенірів для урочистих заходів та представницьких цілей, квіткової, ритуальної продукції та інші видатки.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради

Термін виконання: постійно.

 

11. Виплата грошової винагороди нагородженим грамотою та  Почесною грамотою Семенівської сільської ради та виконавчого комітету.

Виконавець: виконавчий комітет Семенівської сільської ради

Термін виконання: постійно.

V. Очікувані результати

Виконання Програми забезпечить належну організацію відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок  у розвиток Семенівської сільської ради, проведення інших урочистих заходів, а також сприятиме підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів громади, покращанню економічного стану та іміджу Семенівської сільської ради.

VI. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координація та контроль за ходом виконанням Програми здійснюватиметься виконавчим комітетом Семенівської сільської ради.

Основні напрями і заходи програми можуть коригуватися в період її дії.

 

 

 

 

 

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь