Про сільський бюджет на 2018 рік

П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята сесія                                                                VIΙ скликання

від 22 грудня  2017 року                                                          №

Про сільський бюджет

на 2018 рік

Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.С.Баценюк, відповідно до ст.. 14,72,77 Бюджетного кодексу України та враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету та комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку,  керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити на 2018 рік:

1.1.Доходи  сільського бюджету у сумі  34 014 200,00 грн., у тому числі доходи  загального фонду сільського бюджету – 33 603 400,00 грн., спеціального фонду сільського бюджету – 410 800,00 грн.,  згідно з додатком 1 цього рішення.

1.2. Видатки сільського бюджету у сумі   34 014 200,00 грн., у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 33 603 400,00 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету – 410 800,00 грн.

2. Встановити, що у 2018 році в бюджетному процесі застосовується програмно – цільовий метод.

3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2018 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду –                      33 603 400,00 грн., по спеціальному фонду – 410 800,00 грн.  згідно з додатком 2.

4. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі  50 000,00 грн.

5. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення, в тому числі інші субвенції з сільського бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 3.1.

6.  Затвердити на 2018 рік резервний фонд сільського бюджету  у сумі 200 000,00 грн.

7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою, а саме:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів  та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

8. Затвердити у складі видатків сільського  бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм на загальну суму                             2 907 800,00  грн., згідно з додатком 4.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного Кодексу України надати право сільській раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Розпоряднику коштів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

11. Установити, що джерелами формування загального фонду сільського  бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік:

у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

у частині фінансування є надходження визначені , пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

13. Надати право виконкому сільської ради здійснювати протягом 2018 року додатковий розподіл та перерозподіл додаткових дотацій та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, з наступним затвердженням сільською радою.

14.  Додатки 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Сільський голова                                                              Н.В.Семенюк