Про співфінансування інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                          VΙΙ скликання

від 23 лютого 2018 року                                                          № 304

Про співфінансування інвестиційних програм

(проектів), що можуть реалізовуватись за

рахунок коштів Державного фонду регіонального

розвитку в 2018 році

З метою забезпечення більш ефективного завдання функції місцевого самоврядування, розв'язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку Семенівської сільської ради, відповідно до п. 3 ч. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передбачити в місцевому бюджеті на 2018 рік співфінансування в розмірі 20% вартості проекту «Реконструкція вуличного освітлення с. Терехове, Бердичівського району, Житомирської області» в сумі 166 577,00 грн.

2. По проекту «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Хажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Житомирської області за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Хажин, вул. Двірська, 42» передбачити співфінансування: - з місцевого бюджету в розмірі 10% вартості проекту в сумі 620 444,00 грн; - з інших джерел, а саме: з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад 20% вартості проекту в сумі 1 240 887,00 грн.

3. Внести зміни до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет на 2018 рік» № 246 від 22.12.2017 року.

4.Контроль за його виконанням покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк