Про спрямування частини видатків сільського бюджету на 2017 рік

РІШЕННЯ

Друга сесія                                                                           VIΙ скликання

від 04 січня 2017 року                                                                  № 23

Про спрямування частини

видатків сільського бюджету на

2017 рік

Заслухавши інформацію сільського голови Семенюк Н.В., керуючись частиною третьою статті 93 Бюджетного кодексу України статтями 26, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Спрямувати  частину видатків сільського бюджету в сумі 2 822 600,00 грн., в тому числі за рахунок медичної субвенції 2 600 400,00 грн., додаткової дотації в сумі 222 200,00 грн. для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні.

2.Спрямувати частину видатків сільського бюджету в сумі                1 210 600,00 грн., в тому числі за рахунок медичної субвенції 1 114 400,00 грн., додаткової дотації в сумі 95 200,00 грн. для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на первинному рівні із поверненням залишку невикористаних коштів до сільського бюджету.

3.Спрямувати частину видатків сільського бюджету в сумі 12 489 700,00 грн., в тому числі за рахунок освітньої субвенції 10 523 900,00 грн., додаткової дотації в сумі 1 965 800,00 грн. для надання освітніх послуг жителям об’єднаної територіальної громади загальноосвітніми навчальними закладами сіл Хажин, Терехове, Іванківці, Семенівка, Великі Низгірці, Красівка із поверненням залишку невикористаних коштів до сільського бюджету.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                               Н.В.Семенюк