Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 жовтня 2017 року                                                                         № 80

Про внесення змін до

сільського бюджету на 2017 рік

Відповідно до  розпорядження  КМУ від 27.09.2017 року №690-р «Про розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного  місцевим бюджетам у 2017 році» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2017 року №407 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», керуючись  п. 13  рішення сільської ради від 04.01.2017 №26  «Про сільський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)  та п.4 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення ефективного використання субвенції з державного бюджету, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Внести такі зміни до загального фонду сільського бюджету на 2017 рік:  Збільшити доходну частину по:                                                                                - КБКД 41034200 «Медична субвенція  з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 19100,00 грн.                                                                           Збільшити видаткову частину  по загальному фонду:                                            - КПК 2180 «Первинна медична допомога населенню» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 7700,00 грн.                                                                            - КПК 8390 «Медична субвенція  з державного бюджету місцевим бюджетам» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» на суму 11400 грн. Головний розпорядник коштів - Семенівська сільська рада.                                                                                                  2. Подати дане рішення  на розгляд та затвердження сесії сільської ради.                       3. Контроль за виконанням рішення  покласти на  заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О.С.

Сільський голова                                                             Н.В.Семенюк