Про затвердження Положення про Почесну грамоту та Грамоту Семенівської сільської ради

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома   сесія                                                             VIΙ скликання

від 20 червня 2017року                                                      № 152

Про затвердження Положення
про Почесну грамоту та Грамоту
Семенівської сільської  ради

Розглянувши пропозиції депутатів, щодо затвердження Положення про Почесну грамоту та Грамоту Семенівської сільської  ради та висновки постійної комісії з  питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та  гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Почесну грамоту та Грамоту Семенівської сільської  ради , що додається.

2. Контроль за виконання даного рішення  покласти  на постійну комісію сільської ради з питань    регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та  гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

Сільський голова:                                             Н.В.Семенюк

рішенням VІΙ сесії

Семенівської сільської ради

від 20 червня 2017 року № 152

Про Почесну грамоту та Грамоту
Семенівської сільської  ради

1. Почесна грамота та Грамота Семенівської сільської  ради (далі – Почесна Грамота, Грамота) є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів, працівників органів виконавчої влади, різних галузей народного господарства, підприємств, установ, організацій, які своєю працею зробили вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Семенівської сільської ради, виявили високий професіоналізм та беруть активну участь у громадсько-суспільній діяльності.

2. Почесною грамотою, Грамотою відзначаються працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати рад всіх рівнів, працівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, об’єднань громадян, військові.

3. Висування кандидатур для відзначення Почесною Грамотою та Грамотою здійснюється гласно за ініціативи місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об’єднань), кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів, керівників правоохоронних органів, військових частин.

4. Подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою вносять до сільської ради керівники  підприємств, установ та організацій, сільський голова, старости сіл.

5. Подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою надаються до сільської ради не пізніше як за 5 днів до дня вручення нагороди. В поданні вказується, за які конкретні досягнення нагороджується представлена особа, яку участь бере у місцевому самоврядуванні, а також вказується місце проживання, ідентифікаційний номер, може вказуватись дата і місце проведення заходу для вручення нагороди. Подання підписується керівником відповідної структури.

6.Подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою розглядає заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  та надає пропозиції Семенівському сільському голові .

7. Рішення про відзначення Почесною грамотою та Грамотою приймається сільським головою  (заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – у разі відсутності голови) і оформляється розпорядженням.

8. Почесною грамотою може бути нагороджена особа, яка раніше була нагороджена Грамотою. У виняткових випадках (раніше нагороджені сільською радою, у зв’язку з ювілеєм тощо) допускається нагородження Почесною грамотою.

9. Особам, нагородженим Почесною грамотою, вручається премія або цінний подарунок вартістю 500 грн..

10. Особи, які відзначені Грамотою, можуть бути представлені повторно до неї не раніше як через два роки. Особи, які відзначені Почесною грамотою, можуть бути представлені повторно до неї не раніше як через три роки.

11. Оформлення розпоряджень про нагородження, облік і реєстрація Почесних грамот, Грамот здійснюється спеціалістом відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Семенівської сільської ради

12. Вручення Почесної грамоти, Грамоти, премії або цінного подарунка здійснюється сільським головою Семеніської сільської ради або за його дорученням заступником сільського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Секретар сільської ради                                             О.М.Гортовлюк