A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження Положення про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки працівникам музею імені Джозефа Конрада Семенівської сільської ради

Україна

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сьома сесія                                                                          VΙΙ скликання

 

 від  20 червня 2017року                                                                     № 159 

Про затвердження Положення про преміювання

та інші додаткові виплати,  надбавки працівникам музею

імені Джозефа Конрада  Семенівської сільської ради

 

 

         Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про музей та музейну справу», Постанови від 22.01.2005 року № 82 «Про реалізацію окремих положень частини другої ст. 28 ЗУ «Про музеї та музейну справу»  (зі змінами),  Наказу Міністерства культури та туризму України від 18.10.2005 року № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури на основі єдиної тарифної сітки» (зі змінами)  сільська рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  Положення про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки  працівникам музею імені Джозефа Конрада Семенівської сільської ради, що додається.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                               Н. В. Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

рішенням VΙΙ сесії

                                                                   Семенівської сільської ради

                                                                                         від 20.06.2017 р.  №159

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки працівникам музею імені Джозефа Конрада Семенівської сільської ради

1. Загальні положення

         1.1. Положення про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки  працівникам Музею (далі Положення) розроблене відповідно до положень Кодексу законів про працю України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про оплату праці», «Про музеї та музейну справу», наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005р. №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури на основі єдиної тарифної сітки» (зі змінами), Постанови КМУ від 22.01.2005 року № 82 «Про реалізацію окремих положень частини другої ст. 28 Закону України «Про музеї та музейну справу» (зі змінами), для визначення тарифних розрядів з метою стимулювання добросовісної праці працівників та визначає порядок і розміри виплати їм матеріальної допомоги, премій за підсумками роботи, за своєчасне та якісне виконання відповідних завдань і зобов’язань.

         1.2. Преміювання працівників здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи за підсумками роботи за місяць.                                                                                                                                                                                                    1.3. В окремих випадках з нагоди державних та професійних свят за розпорядженням сільського голови з врахуванням особистого внеску працівникам може бути виплачена одноразова премія в межах затвердженого фонду оплати праці.                                                                         1.4. Премія не нараховується працівникам за час відпустки, тимчасової непрацездатності, протягом дії дисциплінарного стягнення, а також в інших випадках, коли згідно з чинним законодавством виплати проводяться виходячи із середньої заробітної плати.                                         1.5. Працівникам, які звільнені з роботи в місяць, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються                                                                   1.6. Фонд преміювання утворюється в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі та економії коштів на оплату праці.

2. Тарифні розряди

2.1.  Тарифні розряди працівників Музею визначаються відповідно до схеми тарифних розрядів згідно додатків до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005р. №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури на основі єдиної тарифної сітки».

3. Порядок виплати матеріальної допомоги

3.1. Матеріальна допомога для працівників Музею для вирішення соціально-побутових питань виплачується у розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) на рік на підставі рішення сільського голови.                                                                                                                     3.2. Допомога для працівників Музею на оздоровлення при наданні щорічної відпустки виплачується у розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати) на рік на підставі рішення сільського голови.

4. Показники преміювання і розмір премій

4.1. Преміювання працівників Музею здійснюється за поданням сільського голови на підставі оцінки та всебічного аналізу виконання ними посадових обов’язків та завдань.                                                                    

 4.2. Премія може нараховуватися щомісячно у відсотках до посадового окладу (тарифних ставок) або у визначених сумах.                                        4.3. За результатами роботи за місяць для визначення розміру премії працівникам враховуються такі показники:                                                             - своєчасне та якісне виконання поставлених керівником завдань і доручень,                                                                                                                 - сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, ініціатива і творчість в роботі,                                                                                                                      - постійне самовдосконалення, підвищення професійної кваліфікації.                4.4. Зменшення відсотку преміювання працівників або позбавлення їх премії здійснюється у разі:                                                                                     - порушення трудової дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку;                                                                                                               - порушення термінів виконання документів, недотримання вимог щодо порядку їх підготовки;                                                                                           - порушення термінів розгляду звернень громадян;                                           - невиконання без поважних причин інших обов’язків, передбачених посадовою інструкцією;                                                                                         - застосування до працівника дисциплінарного стягнення або заходу дисциплінарного впливу.

5. Порядок преміювання

5.1. На підставі письмового розпорядження сільський голова приймає рішення про конкретні розміри преміювання працівників Музею відповідно до особистого внеску в загальні результати роботи кожного працівника.                                                                                                               5.2. Встановлення або позбавлення премії працівникам Музею зазначаються в розпорядженні про преміювання сільського голови.                     5.3. Виплата премій проводиться у межах фонду заробітної праці.

5.4. Розгляд спорів з питань преміювання розглядаються у порядку, передбаченому чинним законодавством.

6. Інші доплати

6.1. Виплачувати працівникам музею доплату за вислугу років.

6.2. Доплата за вислугу років обчислюється з посадового окладу без урахування інших надбавок і доплат.

6.3. Нарахування та виплата доплати проводиться щомісяця за фактично відпрацьований час у межах коштів, передбачених на оплату праці за основним місцем роботи. Особам, які працюють за сумісництвом, зазначена доплата не виплачується.

6.4. У разі коли працівник тимчасово заміщує відсутнього працівника, доплата за вислугу років обчислюється з посадового окладу за основною посадою (місцем роботи).

6.5. Працівникам, у яких право на одержання або підвищення розміру доплати за вислугу років виникло протягом календарного місяця, доплата встановлюється з початку наступного місяця.

 

7. Прикінцеві положення

 

7.1.Це Положення набирає чинності з моменту передачі музею ім. Джозефа Конрада на баланс   Семенівської сільської ради і дійсне до набрання чинності новим Положенням.

 

 

 

Секретар сільської ради                                                          О.М. Гортовлюк

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь