A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження Положення про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки завідувачу та працівникам Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради

Україна

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Сьома сесія                                                                          Ι скликання

 

 від  20 червня 2017року                                                                     № 156  

 

Про затвердження  Положення про преміювання та

інші додаткові виплати, надбавки завідувачу та працівникам

Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 року№ 1417  «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 05.10.2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення»,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради ,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити  Положення про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки завідувачу та працівникам Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради, що додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

Сільський голова                                                     Н.В. Семенюк

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                   рішенням VІΙ сесії                   

                                                Семенівської сільської ради

                                                                   від 20 червня 2017 року №156

 

Положення

про преміювання та інші додаткові виплати, надбавки завідувачу та працівникам

Центру надання соціальних послуг

Семенівської сільської ради

 

 Положення про преміювання та інші соціальні виплати працівникам Центру надання соціальних послуг  (далі – Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 року№ 1417  про «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 05.10.2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення»,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Загальні положення

 

1.1.Метою преміювання працівників Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради (далі Центру)  є покращення їх матеріального стану та заохочення до кваліфікованого виконання обов’язків, що належать до їх трудових функцій, а також підвищення ініціативного ставлення до праці.

 

  1. Преміювання завідувача та працівників Центру (далі працівників) здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи Центру.

 

1.5. Нарахування та виплата премій, надбавок, матеріальної допомоги, в тому числі на оздоровлення працівникам, Центру здійснюється на підставі розпорядження сільського голови за поданням завідуючого  Центру. Нарахування премій завідуючому Центром здійснюється на підставі розпорядження сільського голови.

 

  1. Джерела преміювання і порядок виплати премії

 

  1. Преміювання працівників Центру здійснюється в межах фонду оплати праці та економії фонду оплати праці, затвердженого кошторисом на відповідний рік.

 

 

2.2.Премії не виплачуються за час відпусток, тимчасової втрати працездатності,протягом дії дисциплінарного стягнення.

Працівникам, які звільнені з роботи в місяць, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються.

 

2.3. Премії працівникам, які працювали неповний період, за який повинна бути призначена премія, у зв’язку з переведенням на інше місце роботи, виходом на пенсію, звільненням у зв’язку зі скороченням штату,  нараховується пропорційно відпрацьованому часу.

 

2.4.Премії,нараховані відповідно до цього Положення, включається в середній заробіток при нарахуванні оплати щорічної відпустки, допомоги по тимчасовій непрацездатності та в інших випадках збереження середнього заробітку, передбачених чинним законодавством.

 

3. Показники та підстави преміювання та нарахування надбавок

 

3.1. Працівники Центру, відповідно до завдань діяльності структурного підрозділу, преміюються з урахуванням наступних критеріїв:

 

- за своєчасне та якісне виконання поставлених завдань та доручень;

- сумлінне виконання своїх посадових обов̓язків,ініціатива в роботі;

- самовдосконалення, підвищення професійності;

- дотримання трудової дисципліни.

 

3.2. У разі невиконання або несвоєчасного виконання поставлених завдань, доручень, трудової дисципліни, розмір визначеної премії зменшується або працівник позбавляється премії в повному розмірі за розрорядженням сілського голови виданого на підставі відповідного подання завідуючого Центром.

 

3.3. В окремих випадках з нагоди державних та професійних свят з врахуванням особистого внеску працівників, при економії фонду заробітної плати,може бути виплачена на підставі розпорядження сільського голови, одноразова премія.

 

3.4.Визначення конкретної суми премії працівника (в межах виділених коштів) без обмеження максимального розміру здійснюється у відсотковому розмірі до посадового окладу з урахуванням якості та обсягу виконаних працівником посадових обов’язків і проявленої ініціативи.

 

3.5. Встановлюється підвищення посадових окладів працівникам Центру у розмірі 15 відсотків у зв»язку зі шкідливими і важкими умовами праці.

 

 

4.Одноразова матеріальна допомога

 

 

  1. В межах чинного законодавства України та фінансових можливостей Семенівської сільської ради передбачено виплата одноразової матеріальної допомоги.

 

4.2.Одноразова матеріальна допомога надається працівникам Центру для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік.

 

4.3.Зазначена в п. 4.2 одноразова матеріальна допомога надається за рахунок економії коштів.

 

4.4.Соціально-трудові пільги, гарантії і компенсації та виплата одноразової матеріальної допомоги не поширюються на працівників Центру, які працюють за сумісництвом.

 

5. Прикінцеві положення

 

5.1.Це Положення набирає чинності з моменту створення Центру надання соціальних послуг  Семенівської сільської ради і дійсне до набрання чинності новим Положенням.

 

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь