Про затвердження Порядку використання коштів

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята сесія                                                                       VΙΙ скликання

від 22 червня 2018 року                                                          №

АДА

Про затвердження

Порядку використання коштів

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок використання коштів сільського бюджету для фінансування діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                       Н. В. Семенюк

до рішення сільської ради

від 22.06.2018

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

коштів сільського бюджету для фінансування діяльності

комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Семенівської сільської ради

1. Порядок використання коштів сільського бюджету для фінансування діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради  (далі – порядок) визначає механізм використання коштів з сільського бюджету, у тому числі субвенції з державного бюджету (далі – бюджетні кошти) для фінансової підтримки на забезпечення діяльності закладу охорони здоров’я за бюджетною програмою «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».
  2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є виконавчий комітет Семенівської сільської ради.

Одержувачем бюджетних коштів, що надаються згідно з цим порядком є:

• комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради.
  1. Бюджетні кошти спрямовуються на безповоротній основі для фінансової підтримки одержувачу з дати державної реєстрації одержувача.
  2. Розмір фінансової підтримки на забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради за бюджетною програмою «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» встановлюється в межах затверджених бюджетних призначень.
  3. Розподіл бюджетних коштів здійснюється головним розпорядником відповідно до поданих одержувачем обґрунтувань потреби в коштах і планів використання бюджетних коштів.
  4. Бюджетні кошти перераховуються у межах відповідних бюджетних призначень, установлених рішенням сільської  ради про сільський бюджет на відповідний рік, з урахуванням необхідності виконання взятих на облік в органах Казначейства бюджетних зобов’язань поточного року та у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.
  5. Бюджетні кошти сільського бюджету використовуються для:
  • оплати заробітної плати;
  • оплати нарахувань на заробітну плату;
  • предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю;
  • медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • продуктів харчування;
  • інших послуг (крім комунальних);
  • видатків на відрядження;
  • оплати за користування в межах середніх норм споживання комунальними послугами (теплопостачання, водопостачання та водовідведення, електроенергія та газопостачання);
  • окремих заходів по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесених до заходів розвитку;
  • виплати пенсій і допомоги;
  • інших виплат населенню;
  • інших видатків;
  • придбання обладнання і предметів довгострокового користування;
  • капітального ремонту та реконструкції інших об’єктів.
  1. Кошти медичної субвенції з державного бюджету використовуються для оплати поточних видатків, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв та за призначенням.
  2. Одержувачам дозволяється використовувати бюджетні кошти лише для цілей, передбачених пунктами 7 та 8 цього Порядку.
  3. Проведення всіх операцій з бюджетними коштами здійснюються відповідно до порядку обслуговування сільського бюджету за видатками, затвердженого Державною казначейською службою України.

Складання і подання бухгалтерської та фінансової звітностей, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Секретар сільської ради                                                                           О.М.Гортовлюк