Про затвердження проекту «Капітальний ремонт вул. Ватутіна та вул. Шевченка с.Великі Низгірці Бердичівського р-ну Житомирської області»

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята  сесія                                                                                VΙI скликання

від   06 квітня    2017 року                                                               № 131

Про затвердження проекту «Капітальний ремонт

вул. Ватутіна та  вул. Шевченка с.Великі Низгірці

Бердичівського р-ну  Житомирської області»

Відповідно до «Порядку затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560, на підставі  позитивного експертного звіту проведеного державним підприємством «Спеціалізована державна експертна організація –центральна служба Української державної будівельної експертизи»  від 03.04.2017 року №06-01548-17 щодо розгляду  кошторисної частини  проектної  документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вул.. Ватутіна та вул.. Шевченка с.Великі Низгірці Бердичівського р-ну Житомирської області» та керуючись ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект «Капітальний ремонт вул.. Ватутіна та вул..Шевченка с.Великі Низгірці Бердичівського р-ну Житомирської області» загальною кошторисною вартістю  будівництва у поточних цінах станом на 01.12.2016 року – 1469,518 тис. грн., в тому числі:                                                                        - будівельні роботи – 1178,372 тис. грн.;                                                                                                                                     - інші витрати – 291,146 тис. грн.                                                                                 2. Сільському голові Семенюк Н.В укласти договір на капітальний ремонт вул. Ватутіна та вул.Шевченка с.Великі Низгірці Бердичівського р-ну Житомирської області .                                                                                                                    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з        питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                   Н.В.Семенюк