Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята  сесія                                                                           VΙI скликання

від  _____________   2018 року                                                            №

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно  до  ст.ст.26,33  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 116, 118, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити  Ліпському  Олегу  Броніславовичу  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 0,2500 га, за адресою: с. Великі  Низгірці  вул. Братів Серватнюків ,67.

1.1 Передати у приватну  власність громадянину  Ліпському  Олегу Броніславовичу    земельну  ділянку  площею 0,2500 га, на якій розташовані  об’єкти  нерухомого  майна ( будівля) що є його  власністю  за  адресою:

с. Великі Низгірці вул. Братів Серватнюків,67   кадастровий номер  1820880901:03:002:8079  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд (присадибна ділянка).

2.  Затвердити  Лавренчук  Ірині  Вікторівні  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 0,9339 га, за адресою: с. Красівка  вул. Корольова,16.

2.2 Передати у приватну  власність громадянці  Лавренчук Ірині Вікторівні    земельну  ділянку  площею 0,2500 га, на якій розташовані  об’єкти  нерухомого  майна ( будівля) що є її  власністю  за  адресою:

с. Красівка  вул. Корольова,16  кадастровий номер  1820883001:07:002:8045  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд (присадибна ділянка).

2.3  Передати у  власність  громадянці  Лавренчук  Ірині Вікторівні земельну ділянку  площею 0,3362 га, для ведення особистого селянського  господарства  кадастровий  номер 1820883001:07:003:8044 за адресою:

с. Красівка, вул. Корольова.

2.4  Передати у  власність  громадянці  Лавренчук  Ірині Вікторівні земельну ділянку  площею 0,3477 га, для ведення особистого селянського  господарства  кадастровий  номер 1820883000:05:000:0075  за адресою:

с. Красівка.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології

Сільський голова                                    Н.В.Семенюк