Системність навчально-просвітницької роботи бібліотекарів - запорука підвищення якості соціальних послуг у громаді.

Завдяки підтримці сільського голови Наталії Семенюк започатковано співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «Міся в Україну» задля покращення громадського здоров’я жителів нашої громади.

9 квітня відбулася зустріч з директором Бердичівської філії фонду «Місія в Україну» Інною Клімовою, яка розповіла бібліотекарям сіл про напрямки роботи фонду, можливості для співпраці та форми допомоги, які фонд може надати.

Разом з тим, проведено освітній семінар з теми: «Збереження репродуктивного здоров’я жінки», на якому бібіліотекарі отримали цікаву і корисну інформацію щодо методів зміцнення та збереження репродуктивної системи, сучасних методів діагностики стану здоров’я.

Організована зустріч стане початком плідної співпраці і підтримки здоров’я дівчат і жінок у Семенівській ОТГ.