Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП « Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради

Дата: 05.06.2018 17:23

НАЗВА ПІДПРИЄМСТВА

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради

МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ:

вул. ГероївМайдану, 4 , с. Семенівка, Бердичівського району,13371.

НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ:

головнийлікарь КНП « Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Семенівської сільської ради

ТЕРМІН ДІЇ ТРУДОВОГО КОНТРАКТУ: 3 роки.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

Повнавищаосвіта (спеціаліст, магістр) за напрямкомпідготовки «Медицина». Проходженняінтернатури за однієюзіспеціальностеймедичногопрофілю з наступноюспеціалізацією з «Організації і управлінняохороноюздоров’я». Підвищеннякваліфікації (курсиудосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявністьсертифікаталікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційноїкатегорії з цієїспеціальності. Стаж роботи за фахом не менше5років. Вільневолодінняукраїнськоюмовою.

УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ:

Посадовий оклад 4264,00 грн. відповідно до спільного наказу Міністерствапраці та соціальноїполітикиУкраїни і Міністерстваохорониздоров’явід 05.10.2005 року №308/519 «Про впорядкування умов оплати праціпрацівниківзакладівохорониздоров’я та установсоціальногозахистунаселення».

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

- заява про участь уконкурсі;

- автобіографія ;

- копія диплома про освіту;

- копіязаповненихсторінок паспорта, щозасвідчуєтьсяособистимпідписом;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконанняфункційдержавиабомісцевогосамоврядування за 2017 рік;

- попередженнястосовновстановлених Законом України «Про запобіганнякорупції» обмежень, підписане претендентом на посаду;

- заява про відсутністьконфліктуінтересів;

- медичнадовідка про проходження  обов’язковихпопереднього та періодичногопсихіатричнихоглядів, затвердженого наказом МОЗ  Українивід 17 січня 2002 року №12;

- довідка МВС про відсутністьсудимості;

- згода на обробкуперсональнихданих;

- двіфотографіїрозміром 6Х4 см;

- іншадодаткова  інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня претендента;

- конкурсна пропозиція розвитку КНП « Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 3 роки у паперовому вигляді.

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ:

Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється протягом 14 календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Семенівської сільської  ради. Кінцевий термін прийняття заяв 19червня  2018 року до 18.00.

Документиприймаються за адресою: вул. Стадіонна,1, с. Іванківці,13372, або за адресою: пл. Соборна, 23, м. Бердичів, 13300,каб. № 54.

Довідки за телефоном: (04143) 6-81-31, електронна адреса: semenivka.otg@ukr.net.