Виїзна акція Бердичівського міського центру зайнятості до  Семенівської ОТГ

Дата: 23.08.2018 15:34

Сьогодні відбулася чергова виїзна акція Бердичівського міського центру зайнятості до  Семенівської ОТГ, а саме до села Нізгурці.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Олександрівна надала інформацію про інноваційні підходи в роботі центру зайнятості та наголосила, що на сьогодні служба зайнятості є сервісною установою що виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям. Під час виїзду людей було ознайомлено з локальним ринком праці та про можливість участі в громадських роботах.
Присутні жителі села ставили питання щодо порядку та умов реєстрації в службі зайнятості, наявності вакансій, можливості працевлаштування тощо.
В рамках виїзної акції профконсультант Наталія Миколаївна не залишила поза увагою такі послуги служби зайнятості, як можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Маємо надію, що проведений захід надасть можливість селянам активізувати власні зусилля щодо влаштування свого життя, активного пошуку роботи, а також допоможе вирішити соціально-економічні проблеми розвитку територіальної громади.