Дата: 18.02.2019 17:26

18.02.2019 .В селі Великі Низгірці відбулосся виїздне засідання Ради регіонального розвитку. Зібралися небайдужі жителі громади: освітяни, медики, працівники соціальної сфери ,культури,велика дружня родина Семенівської ОТГ. У залі панувала атмосфера єдності і взаєморозуміння, ключовим моментом якої була зустріч з представниками влади. На балансі Семенівської ОТГ 36 закладів соціальної сфери, серед яких не тільки отримані у спадок від районної ради заклади освіти, медицини, культури, а й новостворені комунальні заклади. Семенівська ОТГ, існуючи вже два роки , повністю використовує свої повноваження та можливості, котрі з’явилися у території після об’єднання. Ми не живемо «по-старому», як сільська рада в радянський період, що не має повноважень та у випадку відсутності коштів звертається за допомогою та чекає, що всі проблеми території міг би вирішити хтось з «верху». Самостійно громада розробляє проекти, працює над залученням інвесторів. Ми взяли на себе відповідальність і не гальмуємо процес децентралізації на території громади. Ми визначили вектори руху роботи, змінили пріоритети, оцінили свій нинішній стан справ у громаді та чітко сформулювали напрямки економічного розвитку .Оцінили свої сильні та слабкі сторони. Сфера освіти громади налічує 6 ЗОШ і 5 ДНЗ. Оптимізація шкіл чи ДНЗ відсутня в порядку денному. Громада планує утримувати всі заклади за кошти місцевого бюджету. Хоча показники бюджету на 2019 рік говорять про протилежне – Семенівській ОТГ це не по кишені. На часі існує проблема з ремонтом доріг. Це питання прозвучало на раді регіонального розвитку та включено у перспективи розвитку регіону. Сподіваємось ,що у недалекому майбутньому в нашій громаді будуть гарні,якісні дороги. Ми в свою чергу працюємо над можливостями залучати кошти з різноманітних фондів та програм для розвитку .Працюємо над залученням на свою територію інвесторів, детальним планом територій та генеральним планом громади. Ми перші в Бердичівському районі, ми найкращі!Можливо комусь не цікаво, але ми впевнено крокуємо далі!!!