Перепоховання невідомих солдат у селі Іванківці.

Дата: 11.05.2019 09:32

В селі Іванківці 10.05.2019 року відбулося перепоховання 10 невідомих солдат які загинули в роки війни і були знайдені ГО «Історико-патріотичне об'єднання «Пошук» поблизу села Іванківці
Напевно, після того як невідомі солдати загинули, їхні матері довго плакали та так і не дізнались, де поховані сини. Сьогодні воїни, які виконали до кінця свій обов’язок, знайшли своє місце спокою. Кажуть, що війна не закінчується, допоки не похований останній солдат. Ми не знаємо, скільки ще таких невідомих солдат. Дякуємо всім, хто прийшов, щоб віддати шану тому, хто поклав життя за свободу та незалежність. На жаль, війна для нас - це не сторінка історії, це — сьогодення. Дай Боже, щоб вона якомога швидше закінчувалась, і ми більше не хоронили наших воїнів ”.