У 2020 році змінюється процедура декларування доходів та майна відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції».

Дата: 27.01.2020 09:27

Шановні депутати, посадові особи ОМС,

керівники комунальних закладів, підприємств Семенівської сільської ради!

04 лютого 2020 року о 10:00 у великій залі приміщення Бердичівської РДА відбудеться навчання по електронному декларуванню осіб,  уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі депутатів місцевих рад та посадових осіб, установ, закладів, комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади.

Навчання буде проводити Хабчук Олег Матвійович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Житомирської ОДА.

Захід буде тривати до 13:00.