Семенівська ОТГ приєднає Садківську сільську раду відповідно перспективного плану.

Дата: 31.01.2020 14:48

24 січня 2020 року мала змогу знову бути в Міністерстві розвитку громад та територій де пройшли додаткові консультації зі створення перспективних планів формування громад Волинської, Донецької, Житомирської та Чернігівської областей. Консультації щодо перспективних планів територій громад відбулись при співголовуванні В’ячеслава Негоди, заступника Міністра розвитку громад та територій та Віталія Безгіна, голови підкомітету з питань адмінтерустрою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Житомирська область на презентацію перспективного плану прибула потужною командою на чолі з головою ОДА В.І.Бунечко , а також народні депутати Б.В. Кицак ,Кузьміних С.В ,А.Пузійчук та асоціації органів місцевого самоврядування. Важливий для кожної громади документ з врахованими рекомендаціями попереднього засідання робочої групи міністерства детально розглянуто. Враховувались, перш за все, перспективи розвитку територій, майбутню спроможність громад надавати якісно усі необхідні послуги жителям, територіальну доступність. Протягом останніх двох років неодноразового наголошувалось що добровільний етап об’єднання триватиме не далі як до початку 2020 року, щоб чергові місцеві вибори пройшли на новій територіальній основі. Тому для громад, які не змогли, чи не схотіли скористатися добровільним етапом, не має бути несподіванкою, що прийшов час остаточних рішень, які прийматимуть облдержадміністрації та Уряд наголошено під час роботи. Презентацію проектних моделей Перспективного плану формування ОТГ Житомирської області підсумували як найкращу. Щиро дякую усім друзям за підтримку нашої чудової громади. Божої благодаті та всіляких гараздів усім вам.