УВАГА !

Дата: 13.04.2020 14:28

УВАГА !

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», від 16.03.2020 №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211», від 25.03.2020 №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з урахуванням рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розпорядження голови Житомирської ОДА від 19.03.2020 №195 «Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Житомирської області а також рішень Бердичівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з посиленням заходів безпеки та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції рекомендовано сільським головам(в тому числі Семенівському голові) закрити кладовища для відвідування на період Великодніх свят та поминальних днів.