Розпорядження №216-о «Про скликання позачергової сорок другої сесії Семенівської сільської ради сьомого скликання»

Дата: 12.11.2020 10:35

сільського голови

від 11.11.2020 року                                                                               № 216-о

Про скликання позачергової сорок другої сесії  Семенівської  сільської ради сьомого скликання

Відповідно  до частини 9 ст.46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Семенівської сільської ради, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року   № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами):

I. Скликати  позачергову сорок другу сесію Семенівської сільської ради сьомого скликання 13 листопада 2020 року.

II.  Встановити, що засідання позачергової сесії сільської ради відбудеться о 11:00 годині в приміщенні клубу  с. Хажин, вул. Двірська, 41.

IΙΙ. На розгляд сесії винести  питання:

1. Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному

підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2020 рік

Інформує: Баценюк Олена Сергіївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 р.  №478
«Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального
некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної
допомоги» Семенівської сільської ради на 2019-2020 роки (зі змінами)»

3.Про внесення змін до рішення сесії від 20.12.2018 року № 498 «Про цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Семенівській сільській раді на 2019-2020 роки» зі змінами

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17.12.2019 р.  №774  «Про затвердження Програми економічного і соціального  розвитку
Семенівської сільської ради на 2020-2022 роки»

5. Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період

Інформує: Гортовлюк Олена Михайлівна, секретар сільської ради

6.Про внесення змін до бюджету  Семенівської  сільської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (06529000000)

7.Про дострокове припинення повноважень заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О.С.

Інформує: Семенюк Наталія Володимирівна, Семенівський сільський голова

8.Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 04.01.2017 року №9 «Про утворення виконавчого комітету Семенівської сільської ради» зі змінами

Інформує: Семенюк Наталія Володимирівна, Семенівський сільський голова

ІV.  Секретарю сільської ради Гортовлюк О.М. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті https://semenivsca-gromada.gov.ua/ Семенівської сільської ради та повідомити депутатів сільської ради про дату скликання та проведення позачергової сорок другої  сесії Семенівської сільської ради сьомого скликання, запросити на сесію сільської ради заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконуючих обов’язки  старост сіл, членів виконавчого комітету, начальників відділів, секторів сільської ради.

V. Учасники засідання при перебуванні в приміщенні клубу с. Хажин  вул. Двірська, 41  повинні дотримуватися міжособової дистанції та перебувати в засобах індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисна маска.

. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                                                  Н.В. Семенюк