Привітання голови Семенівської ОТГ з НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 31.12.2020 18:21

Шановні жителі Семенівської громади!

Наша Громада - це велика родина, життя якої ґрунтується на базових людських цінностях - любові, доброти, справедливості, мирі і злагоді. А в сім'ї, як відомо, всяке буває. Бувають і непорозуміння і сварки. Але зазвичай у новорічну ніч всі члени сім'ї збираються разом, залишаючи в минулому всі непорозуміння, і планують своє спільне майбутнє.

Вірю в те, що у нас достатньо мудрості і досвіду, любові і доброти, щоб залишити в минулому недовіру і конфлікти, і йти далі по шляху діалогу і розуміння.

Сьогодні, хочу ще раз звернутися до кожного з вас: ми одна сім'я - Громада. І від кожного з нас залежить її подальша доля. Давайте будемо пам'ятати про це.

Шановні жителі нашої громади!

Від усього серця вітаю вас та ваші родини з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Вірю в те, що 2021 рік стане для нас роком єдності, розвитку і успіху. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, удачі у всіх ваших добрих справах і починаннях, справжньої любові та взаємоповаги, простого людського щастя. Вірю в наш спільний успіх. З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Голова Семенівської ОТГ Наталя СЕМЕНЮК