ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ТА КОРИСТУВАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Дата: 21.04.2021 13:41

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ТА КОРИСТУВАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВАС ВІД ІМЕНІ ТОВ «АТРАКОМ» З  ПОПЕРЕДЖЕННЯМ  ЩОДО ОБРОБІТКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НА ЯКИХ ПРОКЛАДЕНО МАГІСТРАЛЬНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІЇ ЗВ’ЯЗКУ.

ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШКОДЖЕННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ,ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ПРОВОДИТИ БУДЬ-ЯКІ РОБОТИ НА ГЛИБИНІ БІЛЬШЕ 30СМ В МІСЦЯХ ПРОХОДЖЕННЯ ПІДЗЕМНИХ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ.

А ТАКОЖ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ БЕЗ ЗГОДИ ТА ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ТОВ «АТРАКОМ» САМОВІЛЬНО ПРОВОДИТИ ЗАМІНУ ОПОР, ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ВОДОГОНІВ, ГАЗОПРОВОДІВ ТА ІНШИХ ПІДЗЕМНИХ КОМУНІКАЦІЙ, ПОСАДКУ ТА КОРЧУВАННЯ ДЕРЕВ, КОПКУ ПІДВАЛІВ, КОЛОДЯЗІВ, БУДІВНИЦТВО ОГОРОЖ ТА ІНШИХ РОБІТ ПОВЯЗАНИХ З РОЗРИТТЯМ ГРУНТУ.

Особи що порушили правила охорони ліній і споруд зв’язку притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності а також відшкодовують заподіяні збитки згідно чинного законодавства України(Ст. 360 Кримінального кодексу,Ст.147 Кодексу України про адміністративні правопорушення.)

Для виклику представника структурного підрозділу ТОВ «Атраком» звертатися за адресою: 10003 м.Житомир,вул.Перемоги,75 оф.4 поверх 3.

Контактні телефони: 8(0412)42-63-23; 8(067)405-45-22