Від ідеї до проєкту

Дата: 26.04.2021 16:19

На зображенні може бути: текст

1 425 000 гривень позабюджетних коштів у вигляді донорської допомоги на реалізацію 12 розвиткових проектів вдалось залучити Семенівській громаді починаючи з 2017 року по 1 квартал 2021 року.

Цікаво ознайомитись з проектами?

Пропонуємо Вашій увазі їх детальний перелік:

1?? "Зупинку облаштуємо – безпеку гарантуємо" за організаційної підтримки Фонду "Освіта для демократії" (Варшава, Польща) та фінансової допомоги 28 000 гривень від National Endowmentfor Democracy (2017).

2?? «Гексада – енергоефективна громада» за донорської допомоги 500 000 гривень Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи за підтримки Посольства України в Угорщині (2017).

3?? "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» за донорської допомоги 37 000 гривень Асоціації міст України в партнерстві з Радою міжнародних Наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) (2017-2019).

4?? "Зупинку розмалюй – людям гарний настрій подаруй!" за донорської допомоги 28 000 гривень Житомирької обласної державної адміністрації (2018).

5?? "Молодь рухає світ: створення креативних умов для розвитку потенціалу громади шляхом створення Арт-простору" за донорської допомоги 81 000 гривень Житомирської обласної державної адміністрації та Краундфандингової платформи Na-Starte (2018-2019).

6?? "Через єднання до подолання гендерно-зумовленого насильства" за донорської допомоги 2 000 гривень Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» та фінансової підтримки Уряду Канади (2019).

7?? "Профілактика ВІЛ та підтримка психосоціального здоров’я в Україні – робота в громадах за Програмою «15»" за донорської допомоги 126 000 гривень Protestant Agency for Diakonia and Development for Bread for the World – Protestant Development за підтримки ВБО "Український фонд "Благополуччя дітей" (2020).

8?? "Створення соціального шкільного підприємництва" за донорської допомоги 56 000 гривень Фонду Східна Європа (2020).

9?? "Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області" за донорської допомоги 252 000 гривань Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Компонент громадська безпека та соціальна згуртованість UNDP Ukraine / ПРООН в Україні (2020-2021).

???? "Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг" за донорської допомоги 17 000 гривень Програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках надання одноразової допомоги партнерам Фонду міжнародної солідарності під час карантину (2021).

1??1?? Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) за донорської допомоги 150 000 гривень Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування (2021).

1??2?? Проект "Об’єднуйся, допомагай – марно час не витрачай!" за донорської допомоги 148 000 гривень Програми U-LEAD з Європою (2021).

Наталія Семенюк

Татьяна Носова