До уваги платників податків! Використання ПРРО при торгівлі пальним заборонено

Дата: 21.04.2021 18:51

До уваги платників податків!

Використання ПРРО при торгівлі пальним заборонено

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що при оптовій та/або роздрібній торгівлі пальним використання суб’єктами господарювання програмних РРО забороняється. Це передбачено ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

Нагадаємо, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій чи в безготівковій формі при продажу товарів, наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні реєстратори розрахункових операцій.

Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області