Засідання Комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 05.05.2021 19:40

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Сьогодні, 05.05.2021р. відбулось засідання Комісії з питань ТЕБ та НС під час якого було прийнято рішення «Про скасування червоного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Семенівської сільської ради».

А також скасувати з 00 год 00 хв 05 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Семенівської сільської ради та застосувати на території Семенівської сільської ради обмежувальні протиепідемічні заходи « жовтого» рівня епідемічної небезпеки, які передбачені пунктом 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

#бережіть_себе