Земля АТОвцям

Дата: 07.05.2021 12:30

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, sitting та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

Земля АТОвцям????

У селі Великі Низгірці, 07.05.2021року відбулось жеребкування та визначення чергових 23 учасники бойових дій, які отримають земельні ділянки площею до 2 га на території Семенівської громади.

Нагадаємо, що пунктом 14 частини 1 статті 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" передбачено, що учасникам бойових дій надається в тому числі: першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих будинків і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом.

Крім того, статтею 121 Земельного кодексу України визначено норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам: а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів с/г підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька с/г підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності с/г підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району; б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара; в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара; г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара; д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.