Відкриття літнього сезону

Дата: 04.06.2021 10:53
Кількість переглядів: 8

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Відкриття літнього сезону

Спілка "Бои?ове Братерство Украі?ни" продовжує роботу над впровадженням своі?х проєктів. Так, суботнього дня у рамках реалізаціі? проєкту "Національно-патріотичне виховання громадян Украі?ни та формування українськоі? політичноі? націі?" воі?ни Житомирського полку ББУ Климчук Сергіи? та Климчук Дарія працювали в Бердичівському регіоні. Вони взяли участь у відкритті літнього сезону Віи?ськово-патріотичного клубу "Ветеран", заснованого нашим побратимом, воі?ном ББУ Медяником Сергієм та його дружиною Надією. Дании? клуб вже протягом кількох років заи?мається патріотичним вихованням дітеи? віком від 9 років.

У клубі "Ветеран" діти вивчають історію Украі?ни, відпрацьовують навички тактичноі? підготовки та орієнтування на місцевості в екстремальних ситуаціях, відвідують заняття з тактичноі? та спортивноі? стрільби, засвоюють навички надання першоі? медичноі? допомоги. На відкритті літнього сезону клубу було обговорено план діи? щодо реалізаціі? проєкту "Національно-патріотичне виховання громадян Украі?ни та формування українськоі? політичноі? націі?" , відбулося знаи?омство з вихованцями клубу "Ветеран" та проведення ознаи?омчих занять зі стрільби. Ми переконані, що навчання у подібних клубах сприятиме підвищенню рівня патріотизму в дітей і на перспективу – формуватиме єдину українську націю.

***

УВАГА!!! Відбулись зміни в графіку груп. Групи 9-13 заняття проходять в четверг та п'ятницю. Приносимо вибачення. Залишилось 4 місця на середу. Телефонуйте за номером: 0970299130 Сергій Володимирович.

***

Спортивно-реабілітаційний військово-патріотичний клуб "Ветеран""