Семенівській громаді розпочала діяти група взаємопідтримки жінок з дітьми

Дата: 18.09.2021 15:44

Фото без опису Фото без опису

На зображенні може бути: 4 людини, зокрема Татьяна Носова, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: Татьяна Носова та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та у приміщенні

Як і анонсувалося раніше - у Семенівська громада розпочала діяти група взаємопідтримки жінок з дітьми, яка базується у с. Іванківці, у приміщенні Арт-простору.

На зустрічі, яка відбулася 17 вересня, складено тематику наступних зустрічей і визначено час і день зустрічей, які будуть постійними. Нагадуємо, що група відкрита! Це означає, що кожна жінка може доєднатися до наших зустрічей у будь-який день.

Цього разу найбільшої радості викликало у наших учасниць повідомлення про те, що у Центрі надання соціальних послуг уже є психолог, послугами якого можна скористатися абсолютно безкоштовно, зателефонувавши за номером: 093-5151551 та записавшись на індивідуальну консультацію чи на групові зустрічі психоемоційного розвантаження.

Ось такі інноваційні соціальні послуги ми надаємо нашим жителям завдяки методичній підтримці Житомирський Оцсссдм і безпосередньо психологу центру - Вероника Мышковская.