Бердичівська ДПІ: Про обов’язок застосування РРО з 1 січня 2022 року

Дата: 24.12.2021 11:39

Бердичівська ДПІ: Про обов’язок застосування РРО з 1 січня 2022 року

Бердичівська ДПІ нагадує, що з 1 січня 2022 року є обов’язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) платниками єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки.

Відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України РРО або ПРРО не зобов’язані застосовувати лише платники єдиного податку першої групи.

Звертаємо увагу підприємців – платників єдиного податку ІІ-ІV груп на необхідності завчасної реєстрації РРО чи ПРРО у контролюючих органах з метою дотримання вимог чинного законодавстваУкраїни.

Електронний кабінет надає можливість подання суб’єктами господарювання заяв для реєстрації РРО/ ПРРО (за формою № 1-РРО або № 1-ПРРО) в режимі онлайн.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області