Свято Купала - одне з давніх традиційних слов'янських свят

Дата: 29.06.2022 12:46

#Купальська_Житомирщина????????

Свято Купала???? - одне з давніх традиційних слов'янських свят,святкується в ніч на 7 липня. Верхівкою свята є очищення за допомогою вогню???? та води????.

Загалом купальські обряди та ігри у кожного регіону України дуже різноманітні. За радянського панування, частина притаманних святу регіональних звичаїв відмерла.

Саме тому з метою відродження та збереження нематеріальної культурної спадщини Житомирщини, популяризації нашої прадавньої культури та звичаїв, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у проєкті, ініційованому Управлінням культури та туризму Житомирської облдержадміністрації, "Купальська Житомирщина".

Знімайте фото-відео з обрядами, елементами традицій, піснями, що здавна супроводжують святкування Івана Купала, додавайте #Купальська_Житомирщина та виставляйте у соціальній мережі "Фейсбук" з 5 по 10 липня 2022 року.

Давайте знайомити з нашими традиціями разом!