До відома жителів громади

Дата: 30.09.2022 09:03

До відома жителів громади

Управління соціального захисту Бердичівської РДА просить довести до відома жителям своєї громади щодо необхідності та важливості оплати спожитих ними комунальних послуг та не накопичення боргів перед підприємствами галузі.

Відповідно до п.14.Положення про порядок призначення житлових субсидій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 (зі змінами) житлова субсидія громадянам на оплату житлово-комунальних послуг не  призначається у разі коли структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію від організації надавачів житлово-комунальних послуг про наявність простроченої понад три місяці(на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 40(680, 00грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Відповідно до  Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 373, якими передбачено, що управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг надають до 1 жовтня та до 1 травня структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про суму простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), строк позовної давності якої не минув, щодо пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі.

У разі отримання від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), строк позовної давності якої не минув, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340,00 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

З повагою управління соціального захисту населення