Сплатив податки-підтримав громаду!

Дата: 16.03.2018 22:38

Фото без описуСплатив податки - підтримав громаду !  15.03.2018р.   село Іванківці . Консультації  з Олександром Гнітецьким радником з просторового планування та управління ресурсами Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування . На жаль з певних причин фінансові джерельця «б’ють» далеко від сіл на території яких працюють і отримують доходи підприємці. А громада  хоче, щоб дороги були в належному стані, і школи були гарними та теплими, і клуби красивими, де можна разом зібратися, і фельдшерські пункти сучасними. Тільки за що все це збудувати чи хоча б відремонтувати? Такі питання є найболючішими .  Хоч як мрій, а зібрати бюджетні гроші не так просто.Оскільки джерелом доходу місцевих бюджетів є місцеві податки,  то і основне завдання, оптимальні шляхи наповнення  місцевого бюджету.Перші доручення поставлено.