A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Пpо внесення змін до договору оренди земельної ділянки укладеного з гр. Негребецьким В.Ю.  

Україна

        •              СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                                         ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                     ПРОЄКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять третя сесія                                                           VIΙ скликання

 

від   05 грудня 2019 року                                                             № 

                           

Пpо внесення змін до договору

оренди земельної ділянки

укладеного з гр. Негребецьким В.Ю.

 

         З метою належного врегулювання договірних відносин, керуючись      ст. 26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про оренду землі »,положеннями Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, рішенням сесії Семенівської сільської ради від 04.01.2017 року № 4 « Про реорганізацію сільських рад »,  розглянувши клопотання орендаря земельної ділянка гр. Негребецького В.Ю. про необхідність внесення змін до договору оренди земельної ділянки, враховуючи пропозиції постійної комісії, сільська  рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до чинного договору оренди земельної ділянки від 29.02.2012 року, зареєстрованого в державному реєстрі земель за № 182080004001207, (земельна ділянка площею 10,8786 га, кадастровий номер 1820883001:07:003:0009) шляхом укладання додаткової угоди:

      1.1.про заміну сторони в договорі, а саме, замінити орендодавця Красівську сільської ради Бердичівського району, податковий номер 04345486, на нового орендодавця Семенівську сільську раду Бердичівського району, юридична адреса якої:  Житомирська область, Бердичівський район, с. Іванківці, вул. Стадіонна,1, код ЄДРПОУ 04345463;

      1.2.про внесення змін в розділ «Об’єкт оренди», а саме: - пункт 2 викласти у новій редакції « 2. В оренду передається земельна ділянка площею 10,8786 га. Кадастровий номер земельної ділянки 1820883001:07:003:0009. Межі земельної ділянки перенесені в натуру в установленому порядку;  -  пункт 5 викласти у новій редакції « 5. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки 1820883001:07:003:0009,становить 304231,00 гривні ( триста чотири тисячі двісті тридцять одна грн. 00 коп.), відповідно до витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка щороку підлягає індексації на офіційно повідомлений коефіцієнт індексації за поточний рік.»

      1.3.про внесення змін в розділ «Орендна плата», а саме: пункт 9 викласти у новій редакції « 9. Орендна плата сплачується  Орендарем на розрахунковий рахунок Семенівської сільської ради у грошовій формі в розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 30423,10 грн. (  тридцять тисяч чотириста двадцять три грн.10 коп) за 1 рік ». 

 

2. Доручити сільському голові Семенюк Н.В., у визначеному законом порядку, укласти від імені Семенівської сільської ради додаткову угоду  до вказаного договору оренди землі.

 

3.Орендарю земельної ділянки зареєструвати дану додаткову угоду відповідно до вимог чинного законодавства.

 

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

 

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь