ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта сесія                                                   VΙI скликання

від       грудня 2019 року                                                              №

Керуючись  Земельним Кодексом України, Закону України  «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, будівництва та екології, а також враховуючи інтереси громадян, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни в рішення № 587 від 23 квітня 2019року Семенівської сільської  ради «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельних  ділянок комунальної власності за межами населених пунктів», а саме п.2 викласти в новій редакції: « Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 58,8113га., з кадастровим номером: 1820880900:09:000:0479, яка знаходиться за межами населеного  пункту с. Великі Низгірці, Бердичівського району, Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) площами 2,0000 га., 1,1020га, та 1,7088га. для послідуючої передачі у приватну власність  учасникам Антитерористичної операції, Операції обєднаних сил та сім'ям  загиблих з їх числа».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                       Н.В.Семенюк