Про   передачу  земельної ділянки комунальної  власності    у приватну власність громадянину Зайцеву Р.А.

ПРОЕКТ          Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга    сесія                                                          VΙI скликання

від                          2019 року                                                        №

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 116 Земельного кодексу України розглянувши заяву громадянина Зайцева  Романа Анатолійовича про передачу земельної ділянки у приватну власність  і матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельної ділянки, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати у приватну власність земельну ділянку комунальної власності громадянину Зайцеву Роману Анатолійовичу   загальною площею 2,0000 га. кадастровий  номер   1820883000:03:000:0017  для  ведення особистого селянського  господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і  випасання  худоби(01.03)(рілля) із земель сільськогосподарського  призначення, яка розташована на  території  Семенівської  сільської  ради  за  межами населеного пункту с. Красівка,  Бердичівського району, Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянину Зайцеву Роману  Анатолійовичу звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

3. Спеціалісту з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради ( Мосійчук Н.І.).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк