A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Прo  надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

 

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять   п’ята   сесія                                                        VΙI скликання

 

від                           2020 року                                                         №

 

Про  надання  дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) громадянам

 

                  Відповідно  до  ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 96, 116, 118, 121, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Надати  громадянину  Мельничуку Андрію Олександровичу  дозвіл  на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Семенівка вул. Шевченка, 48, Бердичівського району,  Житомирської області.

2.  Надати  громадянці  Трибун Ганні Захарівні  дозвіл  на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Хажин вул. Братів Цілінських, 92, Бердичівського району,  Житомирської області.

3.  Надати  громадянину  Кваші Петру Леонідовичу  дозвіл  на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2100 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Семенівка вул. Молодіжна, 2, Бердичівського району,  Житомирської області.

4.  Надати  громадянці  Семенюк Марії Сигизмундівні  дозвіл  на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Хажин вул. Братів Цілінських, 93а, Бердичівського району,  Житомирської області.

5. Надати  громадянці Гасимовій  Наталії  Григорівні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с.Закутинці  вул. Центральна 5, Бердичівського району,  Житомирської області.

6. Надати  громадянину Шевчуку Миколі Васильовичу  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с.Сингаївка  вул. Садова,14, Бердичівського району,  Житомирської області.

7. Надати  громадянці Раюшкіній Галині Миколаївні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с.Дубівка  вул. Героїв  України, 68, Бердичівського району,  Житомирської області.

8. Надати  громадянці Романчук  Тетяні  Станіславівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с.Дубівка  вул. Героїв  України, 4, Бердичівського району,  Житомирської області.

9.  Надати  громадянці Таргоні Ларисі Володимирівні  дозвіл  на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Іванківці вул. Рад, 8, Бердичівського району,  Житомирської області.

10. Надати  громадянину Масану Павлу Степановичу дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Закутинці вул. Центральна,9 , Бердичівського району,  Житомирської області.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

 

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь