A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про  надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

                                                                               Україна

                                              СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                   ПРОЕКТ       Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцята  сесія                                                        VΙI скликання

 

від                          2019 року                                                         №

 

Про  надання  дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) громадянам

 

                  Відповідно  до  ст. 26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст. 8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст. 12, 96, 116, 118, 121, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати  громадянці Кудравець Вероніці Миколаївні дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)    меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Хажин  вул. Братів Цілінських, 109,  Бердичівського району Житомирської області.

  2. Надати  громадянину Ковзуну Василю Федоровичу дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)    меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Іванківці  вул. Садова, 22,  Бердичівського району Житомирської області.

3.Надати  громадянам  Паламарчук Людмилі Андріївні та Грушківській Нелі Андріївні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчує спільну (сумісну) власність  орієнтовною   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є їх власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Кикишівка   вул. Осіння, 25.

4. Надати  громадянці Ліщук Антоніні Валентинівні дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)    меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Хажин  вул. Мостового, 52,  Бердичівського району Житомирської області.

4.1. Вважати  таким  чином, що  абзац «3» рішення  тридцятої  сесії  Хажинської сільської  ради  шостого  скликання    від  24.12.2013 року № 248-30/2013   «Про надання  дозволу на  розроблення  технічних  документацій із землеустрою  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам» втратив  чинність.

5. Надати  громадянці Мартинюк  Галині Степанівні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Братів Зеленюків, 29 .

6. Надати  громадянину Вовченко Миколі Вікторовичу  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Корольова,30 .

7. Надати  громадянці Капусті Антоніні Петрівні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Шевченка,28.

8. Надати  громадянці  Новарчук  Надії Кононівні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  пров. Корольова,5.

9. Надати  громадянці  Горностай Тетяні Миколаївні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Іванківці  вул. Протоієрея Ігоря Поліщука, 63.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь