Про  надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта сесія                                                        VΙI скликання

від      грудня  2019 року                                                    №

Про  надання  дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) громадянам

Відповідно  до  ст. 26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст. 8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст. 12, 96, 116, 118, 121, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати  громадянці Трибун Ользі Гнатівні дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)    меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Хажин  вул. Мостового, 2,  Бердичівського району Житомирської області.

2. Надати  громадянину Клєймьонову  Ігорю Валерійовичу  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Братів Серватнюків, 15, Бердичівського району Житомирської області.

3. Надати  громадянці Кашліковій Марії  Аполлінаріївні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення(відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Нова Олександрівка  вул. Садова , 3 , Бердичівського району Житомирської області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк