Про  надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                               VΙI скликання

від  20 грудня  2018 року                                                              № 490

Про  надання  дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) громадянам

Відповідно  до  ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст. ст. 8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст. ст. 12, 96, 116, 118, 121, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати  громадянці Артемчук Софії Петрівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:                       с. Семенівка вул. Садова, 3 .

2. Надати  громадянам  Михальчуку Павлу Вікторовичу , Михальчук Галині Павлівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчує спільну (сумісну) власність  орієнтовною   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є їх власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:                   с. Семенівка   вул. Каштанова, 46.

3. Надати  громадянам   Бей Тетяні Олегівні , Бей Роману Вікторовичу   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчує спільну (сумісну) власність  орієнтовною   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є їх власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:   с. Семенівка   провул. Залізничний, 1.

4. Надати  громадянам  Крижбі Петру Борисовичу , Гончарук Надії Григорівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості), що посвідчує спільну (сумісну) власність  орієнтовною   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є їх власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:                     с. Іванківці   вул. Садова, 45.

5. Надати  громадянину  Петяку  Олегу  Леонідовичу   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2200 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с Великі   Низгірці   вул.Братів Зеленюків,21.

6. Надати  громадянину  Бельському  Володимиру Анатолійовичу   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с Великі   Низгірці   вул.Шевченка,27.

7. Надати  громадянці Пікуля Людмилі Полікарпівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Хажин вул.Братів Цілінських, 32 .

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк