Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про  надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам

             

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                    ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я

 

Дев'ятнадцята  сесія                                                                     VΙI скликання

 

від  24  жовтня  2018 року                                                              №

 

Про  надання  дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) громадянину

 

 

 

  

                 

                  Відповідно  до  ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 96, 116, 118, 121, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати  громадянину Тонкевичу Михайлу Володимировичу  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Хажин вул. Братів Цілінських,30.

1.1 Вважати таким, що втратило чинність  рішення тридцять четвертої сесії Хажинської сільської ради  від 13.10.2009 року №152 «Про надання  дозволу на розроблення технічної документації , що посвідчує право власності на земельні ділянки громадянам » в абзаці, а саме:  Надати дозвіл громадянину: Тонкевичу Михайлу Володимировичу на розроблення технічної документації, що посвідчує право власності на земельну ділянку за видами цільового призначення – 0,18 га. для ведення особистого селянського господарства, 0,25 га. для обслуговування житлового будинку та господарських  споруд  .

2. Надати  громадянці  Бугай   Тетяні   Дмитрівні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с Великі   Низгірці   вул. Бердичівська, 32

3. Надати  громадянці  Книгницької   Марії   Станіславівні   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с Великі   Низгірці   вул. Бердичівська, 27.

4. Надати  громадянину Петяку Василю  Петровичу   дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є  його  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с Великі   Низгірці   вул. Бердичівська, 58.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь