Про  визначення фактичної адреси об’єктам нерухомого майна

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від  26  вересня   2019 року                                                                          №

Про  визначення фактичної адреси

об’єктам нерухомого майна

Розглянувши заяву директора ТОВ «Еліта-Агро Ч.В.В.» Долгій О.В., щодо визначення фактичної адреси об’єктам нерухомого майна та додані до нього копії відповідних документів, відповідно до підпункту 10 пункту „б” статті 30 , ст.ст. 31, 37, 53  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.14 Закону України «Про основи містобудування», керуючись Порядком присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в населених пунктах Семенівської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради № 324 від 23.02.2018 року, з метою подальшого оформлення відповідних документів для містобудівних потреб, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити фактичну адресу об'єктам нерухомого майна, що розташовані на земельній ділянці кадастровий номер 1820880900:02:000:0476, загальною площею 1,0458га., цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться у користуванні на праві оренди в ТОВ « Еліта-Агро Ч.В.В.», наступну адресу, а саме:

Житомирська область, Бердичівський район, за межами населених пунктів Семенівської сільської ради (с.В.Низгірці)

Комплекс будівель і споруд № 9 буд.1.

1.1. До Комплексу будівель і споруд входять наступні об’єкти нерухомого майна:

-свинарник

-склад ;

-літній вигул ;

-пожежний резервуар;

-зерно-сушильний комплекс.

2. ТОВ « Еліта-Агро Ч.В.В.» зобов’язати  зареєструвати об’єкт нерухомого майна в установленому законом порядку.

3.Рішення виконавчого комітету Семенівської сільської ради від 16.08.2018 року № 104 « Про визначення фактичної адреси об’єктів нерухомого майна» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. старости Великонизгірецького старостинського округу Білика Анатолія Антоновича  та на спеціаліста (з земельних питань) відділу  з питань економіки та розвитку інфраструктури Семенівської сільської ради (Мосійчук Н.І.).

Сільський голова                                                  Н.В.Семенюк